WEB

Vytvoříme vám originální webové stránky, které budou odpovídat vašim požadavkům, odrážet naše zkušenosti s webdesignem a v souladu s nejnovějšími technologickými i grafickými trendy. Kompletní servis od návrhu layoutu až po následnou podporu je samozřejmostí.

Pro náročné zákazníky doplníme jejich weby moduly pro jejich specifické funkce, napojíme je na stávající informační systémy klienta a vytvoříme speciální aplikace pro web, počítače nebo mobilní telefony.

Webdesign

WebdesignNavrhujeme inovativní design webových stránek a reagujeme na aktuální trendy i technologie ve vývoji webů a aplikací. Weby jsou logicky a přehledně uspořádány pro co nejsnazší orientaci.

Webové stránky

Webové stránkyVytvoříme webové stránky všech velikostí. Rádi vám vytvoříme pěkný, jednoduchý web za skvělou cenu a nebojíme se ani velkých webů se spoustou uživatelských modulů a přidaných funkcí. 

E-shopy

E-shopyPro vaše elektronické obchodování vám navrhneme vhodný e-shop, vytvoříme grafiku, navrhneme vhodnou strukturu položek a pomůžeme s jeho naplněním a spuštěním. 

Webové aplikace

Webové aplikacePokud vaše potřeby neuspokojí běžné funkce a rozšiřující existující moduly webu či e-shopu, pak vám vytvoříme webovou aplikaci přesně dle vašich potřeb. 

Intranet

IntranetPro komunikaci a sjednocení platformy výměny a sdílení dat uvnitř organizace je specializovaný web – intranet – velmi vhodným řešením, který umožňuje rozšiřování do budoucna.

CMS - redakční systém

CMS - redakční systémRedakční systém (CMS) umožňuje i běžným uživatelům bez znalosti programování webu vlastní aktualizaci webových stránek. Weby založené na redakčním jsou standardní součástí našeho řešení.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO - optimalizace pro vyhledávačeSprávně optimalizované webové stránky umožní jejich bezplatné umístění na předních pozicích vyhledávačů pro příslušná klíčová slova.

Webmarketing

WebmarketingWebové stránky vám mají vydělávat peníze. Dobrá prezentace služeb vám přinese konkrétní zakázky, dobrá nabídka produktů nebo e-shop vám přinese konkrétní prodeje.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikaceJděte s dobou a překvapte své zákazníky. Mobilní aplikace jsou velice atraktivní pro uživatele a umožní vám být s nimi v kontaktu kdykoliv a kdekoliv.

Aktuální reference:

Výroční zpráva Vodakva

Výroční zpráva Vodakva 

Webové stránky
Politik Jan Horník

web Jan Horník 

Webové stránky
Boží Dar

web Boží Dar 

Webové stránky
Lemigas

web Lemigas 

Webové stránky
Algon Plus Auto

Webové stránky Algon Plus Auto 

Novinky

Nabídka, co se neodmítá

19. 7. 2016

Nyní na veškerý digitální tisk sleva až 70 %. Neváhejte a vyzkoušejte si naše služby za tu nejlepší cenu...

Máme vlastní digitální tisk

10. 4. 2015

Vaše zakázky vytvoříme nyní rychleji - levněji - barevněji! Pořídili jsme si nový digitální tiskový stroj formátu A3+ a stroje pro dokončovací výrobu...

Spouštíme nový web

31. 12. 2014

Do nového roku s novým webem. Naše webové stránky jsme celé předělali a vzali jsme to pěkně z gruntu.

archív

Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gitech.cz 

Facebookfacebook.com/gitech.kv


Ceník digitálního tisku

Ceník digitálního tisku


Podporujeme sportovní klub moderní gymnastiky

TopGym Karlovy Vary