Úvodní stránka » GRAFIKA

GRAFIKA

Grafické studio Gitech nabízí své zkušenosti i kreativitu v oblasti grafického designu. Zajistíme vám komplexní servis od grafického návrhu až po realizaci výroby.

Přidanou hodnotou našich odborných znalosti a jsou praktické dlouholeté zkušeností s činností a provozem firem či organizací různých velikostí i zaměření a jejich obvyklých požadavků i specifik jednotlivých oborů.

Design

DesignNavrhneme vám originální design tak, aby se stal vaší image, kterou upoutáte své zákazníky. Vždy respektujeme vaše požadavky a přidáváme svoji kreativitu, abychom vás navrženou grafikou odlišili od ostatních.

Loga

LogaNechte svoji značku vizuálně promluvit. Vytvoříme vám logo – firemní značku nebo brand – produktovou značku. Logo vytvoříme zcela nové nebo provedeme redesign stávajícího, tak, aby vyhovovalo pravidlům i současným trendům.

Vizuální styly

Vizuální stylyVytvoříme vám jednotný vizuální styl, ve kterém rozpracujeme použití loga a jednotné grafiky pro různé účely grafických aplikací od vizitek a dopisních papírů až po webové stránky a polepy automobilů.

Ilustrace

IlustracePro oživení vašich webů i tištěných dokumentů vám nakreslíme ikony a ilustrace, které budou vytvořeny v jednotném stylu a barevnosti. Tím dosáhnete vysoké grafické úrovně i originality.

Aktuální reference:

Výroční zpráva Vodakva

Výroční zpráva Vodakva 

Webové stránky
Politik Jan Horník

web Jan Horník 

Webové stránky
Boží Dar

web Boží Dar 

Webové stránky
Lemigas

web Lemigas 

Webové stránky
Algon Plus Auto

Webové stránky Algon Plus Auto 

Novinky

Nabídka, co se neodmítá

19. 7. 2016

Nyní na veškerý digitální tisk sleva až 70 %. Neváhejte a vyzkoušejte si naše služby za tu nejlepší cenu...

Máme vlastní digitální tisk

10. 4. 2015

Vaše zakázky vytvoříme nyní rychleji - levněji - barevněji! Pořídili jsme si nový digitální tiskový stroj formátu A3+ a stroje pro dokončovací výrobu...

Spouštíme nový web

31. 12. 2014

Do nového roku s novým webem. Naše webové stránky jsme celé předělali a vzali jsme to pěkně z gruntu.

archív

Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gitech.cz 

Facebookfacebook.com/gitech.kv


Ceník digitálního tisku

Ceník digitálního tisku


Podporujeme sportovní klub moderní gymnastiky

TopGym Karlovy Vary