Úvodní stránka » Pořádané akce » ForArch 2008 Karlovy Vary

Výstava ForArch 2008 Karlovy Vary

Ve dnech 19. – 21. června 2008 jsme se podruhé zúčastnili vlastní expozicí na Karlovarských výstavách „ForArch 2008“ a „Bydlení, volný čas a životní styl“ s tématem roku „Bydlení je hra“

Výstav zúčastnilo se 106 vystavovatelů na 793 m2 výstavní plochy kryté a 365 m2 výstavní plochy volné. Návštěvnost byla přes 8 000 platících návštěvníků.

V originální expozici jsme znovu prezentovali produkty pro firmy i domácnosti značek OKI, Fujitsu Siemens Computer, LG, Epson, Logitech a Zyxel, tentokráte s mottem "Skočte do světa nových technologií"

Kromě vlastní expozice jsme ve spolupráci s pořadatelem připravili i dvě další interaktivní multimediální expozice pro návštěvníky.

  • První, s názvem "relaxační a multimediální studio", nabízela návštěvníkům odpočinek v digitálním obývacím pokoji, vybaveném mediacentre počítačem Fujitsu a multimediálním projektorem s integrovaným DVD přehrávačem značky Epson. Technika byla doplněna ozvučením a periferiemi od Logitechu. Aktivní a mladší návštěvníci vyzkoušeli multimediální koutek aby si zahráli počítačovou hru.
  • Druhá, s názvem "multifunkční kinosál" nabízela divákům zážitek technoloogie filmů na BluRay, přehrávaných na FullHD projektoru Epson a ozvučeném 5.1 domácím kinem Logitech.

V multifunkčním kinosále jsme pořádali odborné přednášky související s našimi vystavenými produkty. Na přednáškách se podíleli přímo zástupci našich partnerů, za což jim patří poděkování. Každá přednáška byla zakončena tombolou s hodnotnými cenami pro zúčastněné.

O naší expozici byl trvalý zájem jak z řad běžných návštěvníků, tak i ze strany firem, které projevili zájem o naše odborné služby. Za originální a interaktivní expozici jsme opětovně obdrželi čestné uznání od pořadatele výstavy.

Úspěch naší expozice a účasti byl podtrhnut zájmem médií, kdy jsme poskytli interview pro Mladou frontu DNES, ve které byly otištěny dva články, jeden článek byl v Karlovarském Deníku.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuální reference:

Výroční zpráva Vodakva

Výroční zpráva Vodakva 

Webové stránky
Politik Jan Horník

web Jan Horník 

Webové stránky
Boží Dar

web Boží Dar 

Webové stránky
Lemigas

web Lemigas 

Webové stránky
Algon Plus Auto

Webové stránky Algon Plus Auto 

Novinky

Nabídka, co se neodmítá

19. 7. 2016

Nyní na veškerý digitální tisk sleva až 70 %. Neváhejte a vyzkoušejte si naše služby za tu nejlepší cenu...

Máme vlastní digitální tisk

10. 4. 2015

Vaše zakázky vytvoříme nyní rychleji - levněji - barevněji! Pořídili jsme si nový digitální tiskový stroj formátu A3+ a stroje pro dokončovací výrobu...

Spouštíme nový web

31. 12. 2014

Do nového roku s novým webem. Naše webové stránky jsme celé předělali a vzali jsme to pěkně z gruntu.

archív

Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gitech.cz 

Facebookfacebook.com/gitech.kv


Ceník digitálního tisku

Ceník digitálního tisku


Podporujeme sportovní klub moderní gymnastiky

TopGym Karlovy Vary