Úvodní stránka » Informační technologie

Informační technologie

Naše nabídka nezačíná ani nekončí u dodávky informačních technologií. Poskytujeme skutečnou službu, která začíná zformulováním vašich myšlenek, požadavků a osobní strategie do konkrétních požadavků a plánů vašich informačních technologií.

Vaše plány a požadavky zrealizujeme dodávkou informačních technologií a souvisejících služeb, které nejlépe vyhoví vašim nárokům na funkci s ohledem na dobrý poměr cena / výkon.

Následná a trvalá podpora a péče o informační technologie i jejich uživatele je zárukou ochrany investice do informačních technologií a udržení jejich každodenní požadované funkce.

Nespokojíme se však s dílčími službami. Teprve naše nabízená ucelená řešení Vám přinesou maximální využití všech možností moderních technologií.

Nabídka služeb informačních technologií:

Firemní řešení informačních technologií

Zajistíme technologicky a systémově pokročilá řešení od dílčích celků až po komplexní zajištění celé infrastruktury informačních technologí pro střední a velké firmy.

Správa počítačových sítí

Provádíme profesionální správu a rozvoj počítačových sítí a jejích informačních technologí pro firmy všech velikostí i domácí kanceláře.

Informační systémy

Poskytujeme jak správu stávajících firemních informačních systémů, tak dodávky software informačních systémů nových a systémovou integraci pro firmy jakékoliv velikosti.

Serverová infrastruktura

Dodáme a nainstalujeme servery, datová úložiště a další prvky serverové infrastruktury. Zajistíme případnou migraci nebo integraci s původním systémem.

Klientská zařízení a periferie

Doporučíme, dodáme, nainstalujeme a zajistíme servis pro veškerá klientská zařízení, jako jsou počítače, terminály, pracovní stanice, notebooky a veškeré periferie (monitory, tiskárny, skenery, ...) pro všechny firmy i jednotlivce.

Datové sítě a telekomunikace

Provádíme projekty a realizace  strukturovaných datových i telekomunikačních metalických, optických a bezdrátových sítí včetně aktivních prvků jako jsou routery, switche, firewaly a další. Zajistíme internetovou konektivitu i hlasové služby (jak pevné, tak mobilní).

Softwarové aplikace

Zajistíme výběr, dodávku, instalaci, školení i uživatelskou podporu jak pro serverové a desktopové operační systémy, tak pro kancelářský software, grafické programy a softwarové nástroje (antiviry, archivace, správa souborů, atd).

Outsourcing IT

Poskytujeme komplexní správu a rozvoj infromačních systémů a technologií pro všechny firmy, které se nechtějí informačními techologiemi zabývat vlastními pracovními silami.

Bezpečnost inforamčních technologií

Nabízíme bezpečností řešení ochrany inforamčních systémů od zabezpečení redundance hardware a ochrany napájení přes zálohování a archivace až po ochranu systémovýh prostředků a dat proti ztrátě, poškození či zneužití.

Aktuální reference:

Výroční zpráva Vodakva

Výroční zpráva Vodakva 

Webové stránky
Politik Jan Horník

web Jan Horník 

Webové stránky
Boží Dar

web Boží Dar 

Webové stránky
Lemigas

web Lemigas 

Webové stránky
Algon Plus Auto

Webové stránky Algon Plus Auto 

Novinky

Nabídka, co se neodmítá

19. 7. 2016

Nyní na veškerý digitální tisk sleva až 70 %. Neváhejte a vyzkoušejte si naše služby za tu nejlepší cenu...

Máme vlastní digitální tisk

10. 4. 2015

Vaše zakázky vytvoříme nyní rychleji - levněji - barevněji! Pořídili jsme si nový digitální tiskový stroj formátu A3+ a stroje pro dokončovací výrobu...

Spouštíme nový web

31. 12. 2014

Do nového roku s novým webem. Naše webové stránky jsme celé předělali a vzali jsme to pěkně z gruntu.

archív

Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gitech.cz 

Facebookfacebook.com/gitech.kv


Ceník digitálního tisku

Ceník digitálního tisku


Podporujeme sportovní klub moderní gymnastiky

TopGym Karlovy Vary