Úvodní stránka » Pořádané akce » Gitech Summer Show 2006

Gitech Summer Show 2006

Ve čtvrtek 29. června 2006 proběhla akce s názvem Gitech Summer Show. Akci jsme pořádali při příležitosti 5. výročí existence naší firmy jako poděkování všem našim stálým zákazníkům.

První část akce - prezentace digitálních technologií, která probíhala v průběhu celého dne, byla příležitostí pro naše zákazníky ke zhlédnutí zajímavých novinek z oblasti informačních technologií. K předvádění byly připraveny zejména vybrané špičkové modely počítačů, notebooků, displejů a tiskáren. Vše bylo funkční, připojené na kompletně nainstalované počítače a internet, takže si každý mohl otestovat přesně takové řešení, jaké ho zajímalo.

Zpestřením prezentace byla soutěž o ceny, kdy si každý mohl vyzkoušet své řidičské dovednosti na trati rallye. Realistický zážitek z jízdy byl podpořen 37" LCD monitorem a herním volantem se zpětnou vazbou "force feedback".

Odpoledne se akce přesunula na zahradu, kde byla připravena VIP Garden Party. Živou hudbu zajistila skupina Ellen, k občerstvení bylo připraveno točené pivo a grilované speciality. I přes přechodnou nepřízeň počasí vydržela dobrá nálada i někteří hosté až do půlnoci. Bohužel, protože opravdu pršelo, museli jsme zrušit soutěž v pétanque. Skvělé ceny, které jsme měli pro soutěž připraveny, ale můžete vyhrát v nákupní soutěži, kterou jsme pro Vás na prázdninové období vymysleli.

Na Gitech Summer Show jsme přivítali téměř 40 našich zákazníků. Jsme rádi, že se akce vydařila a návštěvníkům, dle jejich ohlasů, líbila. I pro nás bylo pořádání této premiérové show přínosné získáním spousty poznatků a námětů pro další podobné akce. Doufáme, že se tímto způsobem budeme setkávat častěji.

Děkujeme všem našim zákazníkům kteří se zúčastnili navzdory jak špatnému počasí, tak i tomu, že jsme termín konání Gitech Summer Show museli o týden posunout, až těsně před začátek prázdnin.

Děkujeme všem našim obchodním partnerům z OKI, LG, Sony, Fujitsu-Siemens, Logitech a Belkin, kteří naši akci podpořili zapůjčením techniky, poskytnutím reklamních materiálů i osobní účastí.

Děkujeme ještě jednou za Vaší přízeň!

Výherci soutěže

Kdo to na trati převrátil, ten ztratil cenné vteřiny. Hovoříme o soutěži v rallye, kterou si mohli vyzkoušet návštěvníci naší Gitech Summer Show. A ten, kdo auto v zatáčce nepřevrátil, si zajel pro dobré umístění v tabulce. První tři nejlepší časy jsme odměnili věcnými cenami:

  1. místo: Petr Špatz - vyhrál webovou kameru Logitech
  2. místo: Milan Zahradník - vyhrál USB flashdisk a láhev sektu
  3. místo: Pavel Bacík - vyhrál USB flashdisk

Výhercům gratulujeme a těšíme se na další podobnou soutěž.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuální reference:

Výroční zpráva Vodakva

Výroční zpráva Vodakva 

Webové stránky
Politik Jan Horník

web Jan Horník 

Webové stránky
Boží Dar

web Boží Dar 

Webové stránky
Lemigas

web Lemigas 

Webové stránky
Algon Plus Auto

Webové stránky Algon Plus Auto 

Novinky

Nabídka, co se neodmítá

19. 7. 2016

Nyní na veškerý digitální tisk sleva až 70 %. Neváhejte a vyzkoušejte si naše služby za tu nejlepší cenu...

Máme vlastní digitální tisk

10. 4. 2015

Vaše zakázky vytvoříme nyní rychleji - levněji - barevněji! Pořídili jsme si nový digitální tiskový stroj formátu A3+ a stroje pro dokončovací výrobu...

Spouštíme nový web

31. 12. 2014

Do nového roku s novým webem. Naše webové stránky jsme celé předělali a vzali jsme to pěkně z gruntu.

archív

Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gitech.cz 

Facebookfacebook.com/gitech.kv


Ceník digitálního tisku

Ceník digitálního tisku


Podporujeme sportovní klub moderní gymnastiky

TopGym Karlovy Vary